Personal

Personal styling

Nie ste si istá čo, s čím a ako kombinovať, a máte pocit, že Vašim outfitom stále niečo chýba ? Chcete vykročiť zo svojej komfortnej zóny, trochu sa odlíšiť, alebo máte potrebu kompletne obnoviť - zrevidovať šatník, len neviete, čo sa Vám bude hodiť ? So mnou prekonzultujete všetko čo sa týka Vášho aktuálneho šatníka a štýlu, a ja Vám poradím, ako kombinovať to, čo už máte, ktoré kúsky by ste si mali doplniť, a pomôžem Vám vytvoriť na mieru šitý styling.

Shopper

Personal shopper

Neviete čo kde zakúpiť, zohnať, alebo máte málo času na chodenie po obchodoch ? Ako personal shopper Vás budem sprevádzať nákupmi, prípadne ich absolvujem namiesto Vás. Najväčšou výhodou je, že Vám poradím pri výbere tých správnych kúskov, ktoré Vám nielen chýbajú vo Vašom šatníku, ale aj sedia podľa farebnej typológie, alebo typu postavy. Ako pozitívum je, že navštívime obchody, ktoré by Vás mohli skutočne zaujať a predídeme tak bezduchému blúdeniu a pátraniu vo všetkých možných obchodoch.

Styling

Fashion styling

Ako stylista sa viem uplatniť pri tvorení editoriálov či módnej fotografie v módnych a lifestylových magazínoch, takisto aj v televíznych projektoch ako aj v reklamnom stylingu.